Volejte Adama: 776 652 436

Jmenuji se Adam a mám více než desetiletou praxi s výkupem vozů, během kterých jsem vykoupil okolo 1000 aut.

Můžete čekat férové jednání a nabídku adekvátní ceny za odkoupené vozidlo. Zaplatím vám za auto v hotovosti a více než autobazar.

Auto od vás koupím ve vašem městě nebo můžete přijet za mnou.

Vozidla vykupuji především v těchto městech: Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek a blízkém okolí. Pokud se domluvíme, můžu přijet kamkoli.

Napsali o nás

Dejte vaše staré auto do výkupu a pořiďte nové

Vaše rodina se rozšířila a vy potřebujete spíše rodinný vůz s větším úložným prostorem, přičemž tyto parametry vaše nynější auto nesplňuje? Proto již nějakou dobu uvažujete o koupi nového automobilu, neboť vám nepostačuje vaše dosavadní auto? Ale co udělat s vašim „starým“ miláčkem, který stále spolehlivě jezdí? Máte v podstatě tři možnosti. Buď si jej necháte a budete moci využívat dvě auta, což se někdy může hodit. Ale pokud potřebujete peníze, automobil můžete prodat nebo dát na výkup aut.

Výkup aut

Pokud zvažujete prodej svého vozu, jistě řešíte hned několik otázek najednou. Například to, aby jste jej neprodali pod cenou, aby jste za něj dostali řádně a včas zaplaceno a aby zkrátka proběhlo vše tak, jak má a to podle Vašich představ a přání. Ideálně aby v konečném důsledku byly spokojeny obě strany, jak nakupující, tak i prodávající.

Potřebujete prodat své auto? Využijte výkupny na Ostravsku

Kdo by nechtěl ihned peníze na ruku za svůj automobil, který se rozhodl prodat. Možností je využít služeb specializované výkupny, která koupí auto jednoduše, rychle a bez starostí. Majitel auta se může spolehnout na to, že za vůz dostane v hotovosti více peněz než v autobazaru. Mezi základní nabídku výkupu patří vozy, za které se platí od 1 000 korun až do 100 000 korun, avšak po dohodě i dražší vozy.

Tvorba webových stránek: Webklient